Dieviškais un ievainojamais bērns. Konstalācijas ar “VOICE DIALOGUE” metodi (Lietuvā)

Sveta2

Sesijas tēma: “Iekšējie bērni”.
Transpersonālās psiholoģijas metode “VOICE DIALOGUE”(3 modulis).

Seminārs notiks Lietuvā (Anikščai mežā). Speciālā retrītu nometnē 22.-24. novembrī, plkst: 10.00-18.00 Dalībnieku skaits ierobežots.

————————–———–
Izbraukšana 22.novembra vakarā. Trīs dienu seminārs. Kursu vadīs viena no pieprasītākajām transpersonālās psiholoģijas lektorēm Lietuvā – Svetlana Smertjeva.

Sveta3

Kurss tiks vadīts krievu valodā.
————————–———–
Cena: 200 EUR + ceļš. Cenā iekļauta Ajūrvēdas ēdināšana un dzīvošana.

Reģistrēties zvanot pa tel. 29338590, vai rakstot uz info@labasattiecibas.lv norādot savu vārdu un telefona numuru.

Semināru cikls būs noderīgs gan psihologiem, gan soc.darbiniekiem gan cilvēkiem, kas interesējas par personības un garīgo izaugsmi.

Kopējais cikls sastāv no 5 pamatmoduļiem, kurus plānojas pasniegt ar 2-3 menēšu intervālu. Kā arī atsevišķa tikšanās, kurā notiks metodes apmācība un sertifikāta izsniegšana.
1. modulī tiek izskatīta viena no svarīgākajām subpersonībām “traumētais bērns”
2. modulī tiek izskatīta subpersonība “kontrolieris/kritiķis”, kas veidojās pielāgojoties sociumam.
3. modulis – “Sapņi” un sapņu konstalācijas.
4. modulis -Attiecību veidošana.
5. modulis -Subpersonība “Dievišķais bērns” vai Virsuzdevums.
6. metodes apmācība un sertifikāta izniegšana. Sertifikātu izsniegs
————————–————————–

Sveta4

Seminārs sastāv no 30% teorijas un 70 % prakses. Tas ir būvēts uz mūsdienīgās psiholoģijas novirzienu “dialogs ar balsīm” (voice dialogue). Šīs metodes pamatlicēji ir Helas un Sidra Stoun (amerikāņu psihologi un psihoterapeiti). Personība sastāv no daudzām subpersonībām, kas ir formējušās dažādos dzīves periodos sākot ar dzimšanu. Tieši šīs subpersonas veido mūsu raksturu, ietekmē mūsu rīcību, izvēli, talantus un uzvedības modeli dažādās situācijās.

Ar unikālo konstilācijas metodi Jūs varēsiet iepazīt un harmonizēt savu iekšējo pasauli, nostiprināt veselību un sabalansēt psihi. Iegūtās zināšanas varēsiet izmantot ikdienas situācijās. Uzzināsiet, kā veidot harmoniskas attiecības ar citiem cilvēkiem. Atklāsiet jaunas metodes, kā risināt iekšējās problēmas.

Sveta5

 

Svetlana Smertjeva strādā šajā jomā 25 gadus. Mācījusies pie psiholoģijas doktora Strikalova Sergeja Andrejevica (St. Peterburg)
————————–————————–————————–
Cena: 110 EUR (par divām dienām) pieteikties pa tel.-24867116, 29338590 vai rakstot info@labasattiecibas.lv norādot savu vārdu un telefona numuru.

Sveta1

Speaker:
Svetlana Smertjeva
Venue:
Lietuvā