Holistika.lv

TresaBILDE_06

Pēteris Pūce ir holistisko un holodinamisko terapiju speciālists. Centrālāzijas šamanisma pētnieks. Kopš 2001. gada veicis vairākas ekspedīcijas  uz Altaju, Hakāsiju, Kazahstānu, Kirgīziju un Kaukāza dolmēniem. Trenējies pie vairākiem centrālāzijas meistariem. Apmeklējis Indijas un Nepālas ašramus. Mācījies un iniciācijas saņēmis pie Reiki lielmeistara -Dr. Harpreet Singh Hira (Indija)

Viena no holistikas praksēm ko Pēteris apguva bija TALGAR treniņu sistēma. Kurā trenējās vairāk par 10 gadiem. Šo treniņu sistēmu izveidoja prof. V.V.Ļenskij (Kazahstāna, KF), kurš līdz deviņdesmitajiem gadiem uz Baikonūra trenēja kosmonautus nestandarta un ekstremālām situācijām. Treniņu sistēma sevī apvieno nestandartu elpošanu, sirds pulsa tehnoloģijas, U-SIN, Gi-Gong, Nei-Gong un tibetiešu Bon meditācijas. TALGAR sistēmas filozofija balstās uz daudzpolaritātes un “super pozīcijas” koncepta. Tie ir efekti, kurus apraksta kvantu mehānika un kvantu psiholoģija.

2012. gadā dzīvojis, pētijis un saņēmis iniciāciju pie slavenās tadžiku sufi dervišs BeFatimas.  Dervišs 10 sūtija Pēteri ganos, iesaistīja rituālos, meditācijās un sapņu  piedalījas Fatima skaitās viena no retajām sufi muķenēm, kas vēl praktizē senās sufi praktikas. Intervijas par unikālo pieredzi var saņemt PDF. formātā rakstot uz peteris@holistika.lv. Režisors un producents Badrovs vecākais 2008. gadā uzņēma filmu par BeFatimu “Native Dancer“.  Links uz filmu zem bildēm: