Svetlana Smertjeva Lietuva

Transpersonālās psiholoģijas terapeite. Svetlana Smertjeva Lietuvā ir viena no pieprasītākajām konstalāciju vadītājām ar 25 gadu darba pieredzi. Viņa studējusi pie psiholoģijas doktora Sergeja Strekalova Andrejevica Sankt-Pēterburgā.

Sveta2Svetlana aicina iepazīt  sevi ar psihoterapijas metodi «Dialogs ar iekšējām balsīm», kura palīdz ļoti ātri saskatīt lietas, kas cilvēka dzīvē būtu jākoriģē, kā arī ļauj saprast, kā tas būtu darāms. Runa ir par zemapziņas noslēpumiem un to apzināšanos. Svetlanas vadītajās nodarbībās varēs atrast atbildes uz dažādiem jautājumiem, piemēram: kas es esmu, domāšanas process un iekšējais dialogs, iekšējās pasaules polaritāte, subpersonības un to likumi, problēmu rašanās un risināšana, spēja apskatīt savas problēmas un uzvedību kā vērotājam no malas.
Nodarbības būs noderīgas gan cilvēkiem, kas interesējas par garīgo izaugsmi, gan praktizējošiem psihoterapeitiem. Seminārā iegūtās zināšanas palīdzēs cilvēkiem uzlabot viņu dzīves kvalitāti, attīstot gan iekšējo pasauli, gan attiecības ar citiem cilvēkiem.

Sveta6

DOLMĒNI – LOGS UZ CITU PASAULI
ClearVision piedāvā interviju ar Pētera Sičeva skolotāju Svetlanu no Anikščai (Lietuva)
Ja vēlaties saņemt interviju PDF. versijā sūtiet savu pieprasījumu uz info@labasattiecibas.lv

MagazineMockup2

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *